Чому купують квартири у Новопечерських Липках?

Чому купують квартири у Новопечерських Липках?

Якщо Ви шукаєте квартиру в Києві і переглядаєте пропозиції в новобудовах, серед них точно буде і новий ЖК Новопечерські Липки. Чому цей житловий комплекс такий популярний? Чи коштує він Вашої уваги та грошей?

ЖК Новопечерські Липки
ЖК Новопечерські Липки

Оцінюючи пропоноване житло, на що слід звернути увагу? Є низка параметрів, які є найважливішими:

  • місце розташування;
  • розміри та якість житла;
  • інфраструктура;
  • ціна.

Оцінюючи ЖК Новопечерські Липки по всіх цих пунктах, можна сміливо сказати, що це місце – ідеальне для життя!

Знаходиться у центрі міста

ЖК Новопечерські Липки розташований у самому центрі столиці – у Печерському районі. Це забезпечує доступність всіх основних магістралей міста та важливих об'єктів. Поруч із кварталом знаходяться бульвари Лесі Українки та Дружби Народів, вул. Кіквідзе, Залізничне шосе та м. «Дружби Народів». Жити тут зручно активним людям, які воліють перебувати у центрі подій міста та не люблять витрачати багато часу на дорогу. Доступність громадського транспорту робить цей РК чудовим вибором не тільки для автомобілістів, а й для тих, хто не має власної машини.

Великий вибір квартир

Квартира на Печерську в цьому житловому комплексі може бути як невеликою (однокімнатною студією), так і величезною – пентхаус (величезними апартаментами з великими кімнатами, кабінетами, їдальнями тощо). Сучасні типи планувань, високі стелі, великі вікна з гарним виглядом Будь-яка з цих квартир може стати Вашим затишним гніздечком.

Це житло бізнес-класу, що гарантує високу якість інженерних систем, комунікацій та самих будівель. Будівництво комплексу проводиться за новітніми технологіями відповідно до міжнародних стандартів. Ви можете не перейматися надійністю цих будівель.

Так як більша частина квартир в ЖК Новопечерські Липки вже продана, агентство пропонує не тільки первинне житло (квартири від забудовника), а й вторинне.

Що стосується внутрішнього облаштування, квартири здаються з чорновим оздобленням, що дає можливість з нуля зробити своє житло таким, як ви хочете його бачити. Також доступні послуги дизайнерів, які можуть допомогти провести ремонт та створити унікальний інтер'єр відповідно до Ваших уподобань.

«Місто в місті» – розвинена інфраструктура

ЖК Новопечерські Липки побудовано згідно з концепцією «місто в місті». Вона має на увазі, що всередині комплексу мешканці можуть отримати все необхідне для життя. Тут є різнопрофільні магазини, кафе, хімчистка, юридичні фірми, аптека, банк, освітні заклади, дитячий садок, академія тенісу, майданчики для ігор та спорту, фітнес-центр, плавальний басейн, салон СПА тощо.

Також тут працюють три медичні центри: стоматологічний, дитячий та широкого профілю. Ви зможете отримати медичну допомогу у будь-який час.

Фактично, Ви можете жити дуже довгий час, не виїжджаючи з території комплексу. Це дуже зручно, особливо для сімей з маленькими дітьми та пенсіонерами, яким було б незручно їздити на далекі відстані щодня.

Дитячий садок LeapKids
Дитячий садок LeapKids
Центр дитячого розвитку Sweet Kids
Центр дитячого розвитку Sweet Kids
Новопечерська школа
Новопечерська школа
Фітнес-центр GYMMAXX
Фітнес-центр GYMMAXX

Безпека

Квартира на Печерську в цьому ЖК стане місцем, де ви зможете почуватися як за кам'яною стіною. Житловий комплекс повністю охороняється – патрулювання території ведеться цілодобово. Також тут встановлено майже 1000 відеокамер.

Велика площа та озеленення

ЖК Новопечерські Липки унікальний тим, що займає величезну площу (близько 20 га), при цьому третина території зайнята зеленими насадженнями та місцями відпочинку. Тут ви не почуватиметеся як у кам'яних джунглях – це місце дуже затишне та приємне. Багато дерев забезпечують чисте повітря мешканцям.

У комплексі розбито парк, який отримав назву «Сади світу». У ньому поєднуються три ландшафтні дизайни у французькому, японському та голландському стилях. Цей парк дуже гарний і буде чудовим місцем для відпочинку та прогулянок з дітьми.

ЖК Новопечерські Липки
ЖК Новопечерські Липки

Ціна

Вартість житла у ЖК Новопечерські Липки не перевищує середні ціни на ринку для житла цього класу. Наше агентство допоможе провести угоду щодо купівлі квартири в Києві на найбільш вигідних умовах.

ЖК Новопечерські Липки - відмінне місце для життя. Вирішивши купити тут квартиру, Ви не пошкодуєте.