Зарубіжна нерухомість

       Межі світу розширюються з кожним роком все більше. Багато українців вже хочуть не просто відпочивати за кордоном, але й мати особисту можливість приїжджати туди до власного будинку чи квартири. Крім того, досить великий відсоток наших співвітчизників планує облаштувати життя своїх дітей за кордоном, забезпечивши їх при цьому власним житлом. Безумовно, слід визнати, що купувати нерухомість за кордоном стає все більш доступною подією. Однак для того, щоб не стати жертвою шахраїв і не втратити власні кошти при покупці квартири, будинку, землі за кордоном, варто звертатися до професіоналів.

        З огляду на те, що покупка нерухомості в цілому завдання дуже непросте, а покупка закордонної нерухомості - тим більше, то кожному покупцеві житла за кордоном слід бути готовим до того, що доведеться зіткнутися не тільки з різницею в законодавстві, але і з відмінностями в менталітеті. Провести операцію купівлі/продажу закордонної нерухомості безпечно, швидко, професійно і в обумовлені терміни - завдання для наших менеджерів.

       Ми пропонуємо своїм клієнтам сприяння в підборі і оформленні угод купівлі житла в Грузії, Болгарії та Німеччини. У нашому розпорядженні як малі, так і великі об'єкти нерухомості: це можуть бути стильні апартаменти в сучасному житловому комплексі Грузії, затишна квартира в центрі Мюнхена або цілий готельний комплекс на березі Чорного моря в Болгарії.

        Ми не підштовхуємо вас до покупки квартири за кордоном, ми хочемо стати вашим надійним гідом на ринку закордонної нерухомості.