Клубні будинки Києва - які вони?

Клубні будинки Києва - які вони?

Експерти відзначають підвищений попит на будинки клубного типу і передрікають цього сегменту нерухомості хороші перспективи розвитку.

Domik.ua неодноразово писав про стабільному попиті на бюджетне житло - головному ринковому тренді. Проте, навіть в кризовий час є категорія покупців, націлених на покупку статусної, елітарної нерухомості. І в цьому сегменті лідером попиту є клубний будинок.

Що таке клубний будинок

Забудовники нерідко позиціонують житловий комплекс саме як «клубний будинок», намагаючись підвищити його статус і залучити покупців. Нерідко клубними будинками несправедливо називають будь-які малоповерхові будинки бізнес-класу і навіть висотки або багатосекційні будинки з сотнею-другою квартир. Насправді "клубний будинок" - самостійний підвид висококласного житла. Принципова особливість цього типу нерухомості - обмежена кількість квартир (до 25), по одній-дві, в крайньому випадку - три квартири на поверсі. В ідеалі, забудовник на етапі придбання квартири повинен оцінювати і підбирати покупців. Чи працює це на практиці, сказати складно. Проте, дуже важливо, щоб в клубному будинку жили люди приблизно одного статусу.

Читайте також: Найдорожчі квартири в Києві: топ-5

"Клубний будинок" відповідає сегменту "де-люкс". Він передбачає використання сучасних, високоякісних матеріалів в будівництві. Наприклад, стіни можуть бути тільки з червоної цегли або керамоблоков. Особлива увага приділяється обробці приміщень загального користування. Тут використовуються дорогі, натуральні матеріали, вітається авторський дизайн. Обов'язкові умови - високі стелі, не менше трьох метрів, просторі квартири, зручне місце розташування з гарною інфраструктурою, закрита територія, відеоспостереження, ландшафтний дизайн, приватний паркінг, в якому удвічі більше машино-місць, ніж квартир в будинку.

Читайте також: Яким має бути елітне житло

Де живуть клубні будинки?

Подібні будинки є на Оболонській Набережній, Печерську, Подолі, в районі Золотих Воріт. На первинному ринку Domik.ua також знайшов кілька об'єктів, які відповідають визначенню "клубний". Купити житло в цих будинках можна не на "вторинці", а безпосередньо у забудовника.

Pechersk Hills Residence

Pechersk Hills Residence - класичний приклад справжньої клубної нерухомості. Це чотириповерховий цегляний будинок, побудований за монолітно-каркасною технологією, утеплений базальтовою ватою. Фасад виконаний з натурального каменю травертину, що не тільки дуже дорого, але і унікально для Києва.

Pechersk Hills Residence

Pechersk Hills Residence потопає в зелені.

У будинку три секції, в кожній - по вісім апартаментів. На поверсі розташовано від однієї до трьох квартир. Площі тут величезні, стартують від 131 кв.м. У деяких квартир є власні подвір'я розміром зі стандартну «двушку» - близько 60 кв.м. Так як будинок стоїть на пагорбах Печерська - види з вікон тут дивовижні.

Цікаво, що ціна за квадратний метр не залежить від метражу і часто прямо пропорційна йому, тобто чим більше квартира, тим дорожче в ній метр. Стелі - 3,3 м. Парко-місць - 44, майже по два на кожну квартиру. На території клубного будинку є власний тенісний корт, басейн, фітнес, хамам.

Клубний будинок "InCo Home на Подоле"

Клубний будинок "InCo home на Подолі" - п'ятиповерховий монолітно-каркасний будинок, стіни закладені червоною цеглою. Облицьований він буде керамогранитной плиткою, що і красиво, і практично, і екологічно.

Клубний будинок "InCo home на Подолі"

Клубний будинок "InCo Home": вдалині від шуму і суєти.

Будинок складається з двох секцій, в одній буде 10 квартир, у другій - 15. Квартири тут просторі - навіть апартаменти з однією спальнею мають площу не менше 69 кв.м. Стелі - 3 метри.

Про "InCo home на Подолі" говорять на форумі Domik.ua

Є підземний паркінг на 27 машино-місць - хотілося б більше, звичайно. Співвідношення одне парко-місце на одну квартиру дещо не відповідає статусу цього житлового комплексу.

Будинок стоїть на пагорбі, оточений зеленню, далеко від галасливих вулиць Подолу і Лук'янівки. З вікон відкриваються розкішні краєвиди на Старий Поділ.

Вище нікуди

Рафінованими представниками клубного житла найвищого рівня є будинки з мінімумом квартир. Наприклад, в шестиповерховому клубному будинку Villa Nr. 1 всього десять квартир. На п'яти поверхах клубного будинку на Мічуріна розташовується сім величезних апартаментів (до 500 кв.м) з стелями 3,3 м. На них розраховане аж шістнадцять парко-місць. Але всі рекорди б'є недавно побудований будинок за адресою Редутна, 60. Тут знаходиться всього чотири двоповерхові квартири, площею близько 300 кв.м. і з висотою стель майже 4 м. На кожні апартаменти доводиться по три парко-місця.

У будинку по Редутній, 60 всього 4 квартири

 

У будинку по Редутній, 60 всього 4 квартири.

Як правило, в щомісячну оплату за змістом таких будинків включено користування власним басейном клубного будинку, терасами для відпочинку, гриль-зоною, СПА, спортзалом, зимовим садом і, звичайно, послуги персоналу, який доглядає за всією цією розкішшю.

Автор: Людмила Чайковська, журналіст domik.ua

© domik.ua, 2015

Джерело: domik.ua