ЖК Signature

  Клас житла
  Еліт
  Ціна
  від 3500 $/м²
  Адреса
  вул. Мечникова, 11а.
  Кількість квартир
  171
  Кількість будинків
  3
  Поверхи
  24
  Стіни
  Цегла
  Утеплення
  Мінеральна вата
  Опалення
  Автономне
  Кількість ліфтів
  5
  Паркінг
  Підземний двухрівневий
  Висота стелі
  3.20м
  Технологія будівництва
  Монолітний каркас
  Закрита територія
  Так
  Внутрішнє оздоблення
    Інші новобудови забудовника

     

    Унікальний параметричний вигляд signature створила команда німецького архітектурного бюро Shmidhuber. За 30 років успішної роботи фахівці бюро реалізували тисячі інноваційних та креативних проектів в галузі архітектури та дизайну, заслуживши славу і визнання. Про професійні досягнення свідчать понад 300 міжнародних нагород та співпраця з відомими корпораціями планети. Дизайн-партнерами бюро Shmidhuber в різні роки ставали такі бренди як Audi, Lamborgini та інші.

    Дизайн фасаду житлового комплексу signature виділяється м'якими, плавними лініями, що перетікають з одного рівня в інший. Ці природні і пластичні обриси-найважливіша частина архітектурного ансамблю, виконана в параметричному стилі.

    Дизайнери Shmidhuber використовують у своїх роботах принципи параметричної архітектури. Ця нова течія, про яку в світі заговорили в кінці дев'яностих, створила Заха Хадід, перша жінка-архітектор, що отримала вищу архітектурну нагороду-Прітцкерівську премію.

    Проект клубного будинку Signature на Печерську демонструє нові стандарти в архітектурі і дизайні, рівні комфорту і безпеки, енергоефективності, якості сервісу, організації інфраструктури. Знаковий житловий комплекс-символ інноваційного будівництва і зразок ефективної співпраці вітчизняних фахівців і зарубіжних партнерів.

    На будмайданчику signature представлені технічні рішення команди архітекторів, програмістів, інженерів, будівельників і дизайнерів з України, Італії та Німеччини. Результатом спільної роботи став житловий комплекс, якому немає аналогів в Україні. Неповторний вигляд, розкішні внутрішні простори, vip зони відпочинку для мешканців, розвинена інфраструктура і безпосередньо апартаменти-все бездоганно.

    Signature розташований на потужному чотириповерховому стилобаті, де розмістилися супермаркет, бутіки, підземний паркінг, спа-центр і центри розваг. Комплекс з трьох веж різної поверховості розрахований на 171 квартиру і максимально автономний. Власна газова котельня, станція очищення і подачі води, індивідуальний тепловий пункт дозволяють забезпечити мешканцям абсолютний комфорт і високу енергоефективність житлового комплексу в цілому.

    Печерський район, згідно зі звітами профільних відомств, вважається найбезпечнішим у столиці. Це пояснюється особливим охоронним режимом, тому що тут розташовані значущі Державні об'єкти. Однак, оптимістичні дані не дають провідним компаніям-забудовникам приводу знижувати вимоги до безпеки житлових комплексів.

    У ЖК Signature на Мечникова 11 – А на сторожі безпеки дві складові-цифрові технології та професійні фахівці служби охорони. Причому система безпеки ЖК об'єднана в комплекс інноваційних технологічних сервісів, які забезпечують протипожежний і персональний захист для власників елітних апартаментів.
     

    Агентство нерухомості Маяк: купити квартиру в новобудові Києва ЖК Signature

    Агентство нерухомості маяк пропонує професійні послуги для покупки квартири в новобудові Києва-ЖК Signature. Для вас якісні послуги АН "Маяк" на всіх етапах угоди, професійна команда ріелторів і юристів.

    Якщо ви плануєте купити квартиру в Києві ЖК Signature, АН "Маяк" пропонує професійні консультації та вирішення всіх супутніх питань, це дозволить вам швидко і безпечно купити квартиру в Києві

    Телефонуйте нам: +380676134888 або залиште повідомлення на сайті, ми зв'яжемося з вами і надамо повну консультацію

    Можливо Вас зацікавлять варіанти в інших ЖК:

    Цена:
    Ціна: 250 000 $
    Цена:
    Ціна: 271 753 €
    Цена:
    Ціна: 10 150 000 ₴
    Цена:
    Ціна: 99 000 $
    Цена:
    Ціна: 107 614 €
    Цена:
    Ціна: 4 019 400 ₴
    Цена:
    Ціна: 2 500 $
    Цена:
    Ціна: 2 717 €
    Цена:
    Ціна: 101 500 ₴
    Цена:
    Ціна: 250 000 $
    Цена:
    Ціна: 271 753 €
    Цена:
    Ціна: 10 150 000 ₴
    Цена:
    Ціна: 5 000 $
    Цена:
    Ціна: 5 435 €
    Цена:
    Ціна: 203 000 ₴
    Мапа

    51.4959491, 31.2448796