Новини

Офіс, склад, приміщення під магазин, кафе або салон краси - все це комерційна нерухомість.

Під час оренди житла більшість квартиронаймачів хвилює питання, хто і за що платитиме?

Ситуації, коли нерухомість продає не власник, а його представник за допомогою довіреності, не рідкість. Якщо ви плануєте купити житло, ви можете брати до уваги і такі пропозиції.

Клубний будинок - це один із варіантів елітної нерухомості у вигляді малоповерхового і малоквартирного будинку для невеликої кількості власників одного соціального прошарку.

Договір дарування - зручний юридичний інструмент, що дає змогу подарувати квартиру, будинок або земельну ділянку іншій людині, найчастіше родичу.

Щоб угода купівлі-продажу пройшла успішно, до неї важливо підготуватися обом сторонам.

Коли квартира, яку так довго шукали для купівлі, нарешті обрана, хочеться швидше укласти угоду.

Продаж квартири - серйозна процедура, яка потребує часу. Спочатку потрібно підготувати нерухомість, зібрати документи, потім знайти покупця й укласти угоду.

Не рідкість ситуації, коли нерухомість потрібно продати в максимально стислі терміни. Власник може виїжджати за кордон або переїжджати в інше місто в Україні по роботі.

Багато майбутніх покупців нерухомості, коли ухвалюють рішення придбати квартиру, не знають, що обрати - вторинний ринок чи новобудову.

Купівля або продаж нерухомості - досить складний процес.

Багато покупців чули про те, що під час купівлі квартири іноді потрібно вносити завдаток, але за яких умов і навіщо це робити, знають не всі.