Новини

Під час продажу нерухомості нотаріус не зобов'язаний засвідчувати факт передачі грошей. Сторони угоди мають право розраховуватися самостійно в будь-якій валюті і під свою відповідальність.

Нерухомість можна продати вже через кілька показів. Але буває й так, що виставлений на продаж будинок ніхто не хоче купувати місяцями.

Ситуації, коли потрібно продати недавно куплену квартиру, бувають різні.

У продажу нерідко можна побачити квартири, які продаються з боргами за комунальні послуги. Продавці готові знизити вартість нерухомості, щоб продати її з таким "дефектом".

У сьогоднішніх реаліях не рідкість ситуації, коли потрібно продати квартиру, але немає можливості виписати з неї всіх прописаних.

Операція з переоформлення житлової нерухомості тягне за собою податкові зобов'язання. Продаж будинку - не виняток. Якщо в планах продати будинок, без додаткових витрат не обійтися.

Ринок нерухомості України переживає непростий період.

Купівля приватного будинку в Україні тягне за собою істотні витрати. У зв'язку з цим до питання придбання нерухомості та земельної ділянки потрібно підійти особливо уважно.

Не завжди нерухомість належить тільки одній людині. Володіти квартирою можуть одночасно і два або більше власників.

Ситуації, коли нерухомість продає не власник, а його представник за допомогою довіреності, не рідкість. Якщо ви плануєте купити житло, ви можете брати до уваги і такі пропозиції.

Витрати на переоформлення житлової нерухомості - важливе питання, яке варто вивчити ще на етапі продажу або купівлі квартири.

Купівля квартири чи котеджу в Україні неможлива без оформлення договору купівлі-продажу нерухомості. Це офіційний документ, що вказує на передачу прав власності від однієї  сторони -  іншій.