Максимізуйте Потенціал Вашої Нерухомості з Нами!

Забезпечимо вигідну та безпечну реалізацію з високим рівнем конфіденційності та ексклюзивності угод!
Дізнайтеся більше про наші спеціалізовані послуги для власників нерухомості, щоб досягнути найкращих результатів на ринку.

Нам довіряють

Понад 12 років довіри — наша відзнака якості. Спробуйте переваги наших преміальних послуг для комерційної та житлової нерухомості та відчуйте різницю вже зараз!
Отримайте переваги вже зараз!
12 років
 • tabler-icon-building-estate
 • tabler-icon-building-bank
 • tabler-icon-home-2

Чому варто обрати саме нас

 • tabler-icon-stars Унікальні
  переваги
 • tabler-icon-user-shield Відстоюємо інтерес власника
 • tabler-icon-thumb-up Досвід та професіоналізм
 • tabler-icon-gavel Правильна оцінка нерухомості Встановлюємо обґрунтовану стартову вартість, проводимо аналітику ринку для точного визначення цінності об'єкта, що сприяє його ефективній реалізації чи здачі в оренду.
 • tabler-icon-building-community Відстоюємо інтереси власника Наша відмінність — професійні переговори, підтверджені успішними угодами. Враховуємо особливості та впевнено відстоюємо інтереси власників нерухомості.
 • tabler-icon-lifebuoy Маркетингова стратегія та реклама Формуємо маркетингову стратегію, де використовуються не лише рекламні сайти, а й сучасні інструменти для ефективного просування об'єкта. Здійснюємо високоякісну фото- та відеозйомку, щоб відзначити унікальні переваги вашої нерухомості.
 • tabler-icon-adjustments-horizontal Закриті продажі Маємо успішний досвід закритих продажів ексклюзивних об'єктів, працюючи конфіденційно з 2012 року. База активних орендарів і покупців нашого Агентства дозволяє здійснювати продажі без публічної реклами, забезпечуючи ефективні та конфіденційні угоди.
 • tabler-icon-user-star Управління нерухомістю Наше ефективне управління нерухомістю — ваш спокій і стабільний дохід, навіть, якщо ви перебуваєте за кордоном. Гарантуємо високу якість обслуговування та максимізацію прибутку. Забезпечуємо прозорі звіти, професійну аналітику й ефективну комунікацію з орендарями.
 • tabler-icon-cash Юридичний супровід Надаємо повний спектр юридичного забезпечення, починаючи з узгодження документів і закінчуючи врегулюванням будь-яких правових питань. Усі аспекти беремо на себе, забезпечуючи вам максимальну зручність. Наш юридичний відділ гарантує ретельну перевірку та підготовку документів для безпечних угод.

Наші Послуги

 • Індивідуальна консультація Ми заглиблюємося у ваші потреби, щоб надати особисті та відповідальні рекомендації.
 • Детальний аналіз ринку Ми ретельно вивчаємо вашу нерухомість для визначення оптимальної ціни продажу чи оренди, базуючись на аналізі ринкових тенденцій.
 • Гарантії без прихованих витрат Ми укладаємо чесний договір, який передбачає всі гарантії та виключає будь-які непередбачені комісії чи витрати.
 • Індивідуальна маркетингова стратегія Ми створюємо особливий план, який підкреслить унікальні риси вашого помешкання та підсилить його особливості серед інших варіантів житла.
 • Активний пошук клієнтів Ми не просто рекламуємо, а й активно шукаємо тих, хто справді зацікавлений, через різноманітні канали та методи.
 • Професійні покази Ми організовуємо якісні покази з докладним звітом і зворотним зв'язком, адже фінальне рішення завжди за вами.
 • Безпечна угода з юридичним контролем Ми забезпечуємо вас юридичною підтримкою та контролем угоди, роблячи весь операційний процес безпечним і спокійним.
 • Управління нерухомістю Ми також можемо взяти на себе управління вашою нерухомістю, надаючи повний цикл послуг для максимальної зручності.
Замовте безкоштовну консультацію вже зараз!
Кейси
Комерційний об'єкт площею 315 м²

Клієнт, який звернувся до нашого агентства за рекомендацією, упродовж 3-х років не міг продати свій комерційний об'єкт площею 315 м². Після ретельного аналізу попиту та можливостей об'єкта ми запропонували розділити його на менші приміщення. Наші фахівці надали повний спектр послуг: вирішення питань із документами, розділення комунікацій, легалізація тощо. Уже за 2 місяці ми успішно продали об'єкт та отримали суттєвий прибуток.

img
Кейси
Комерційне приміщення у ЖК «Французький квартал 2»

Клієнт сумнівався в купівлі комерційного приміщення через війну, однак переконався в його потенціалі завдяки аналітичному підходу нашого ріелтора до підбору нерухомості. Об’єкт був придбаний у ЖК «Французький квартал 2» 16 січня 2024 року, а вже на 5-й день після цього ми впевнено підписали договір оренди з мережевим орендарем. Це яскравий приклад нашої здатності ефективно працювати з ліквідними об'єктами та укладати успішні угоди навіть у теперішніх умовах.

img
Кейси
Комерційне приміщення у ЖК «Грейт»

Агент проаналізував запит клієнта, після чого підібрав і допоміг купити приміщення на етапі будівництва у ЖК «Грейт», коли цей житловий комплекс ще не був таким популярним. Улітку 2023 року ці приміщення вже вдало здали в оренду, навіть до того, як власник отримав право власності. Це дозволило йому швидко почати отримувати прибуток від приміщень із фасадами й видом на Дніпровську набережну та великим потоком клієнтів, що гарантує високу популярність нерухомості впродовж багатьох років.

img
Кейси
Оренда та управління нерухомістю в умовах війни

Внаслідок війни клієнтка залишила Україну, а наше агентство успішно здало в оренду її квартиру та приміщення і взяло на себе ефективне управління обʼєктами. Ми ретельно відстежуємо оплату комунальних послуг, контролюємо стан нерухомості та ринкову ціну, регулярно надаємо звітність власниці. Як результат, клієнтка придбала ще кілька об'єктів саме в Україні у 2023 році.

img

Залишились питання?

Ми відповімо протягом 20 хвилин на всі питання, що вас цікавлять

Залишились питання?

Напишіть нам! Ми відповімо протягом 20 хвилин на всі питання, що вас цікавлять.