Taxonomy

Yaroslaviv Grad complex

About the apartment complex

Residential complex "Yaroslaviv Grad" is built in Shevchenkivskyi district of Kiev at Bulvarno-Kudryavskaya street, 15a. From the new buildings you can walk to the metro station "Golden Gate" in 15 minutes.

The business class residential complex consists of 5 buildings with heights from 7 to 19 floors. The project was successfully implemented by the developer "Emporium Properties". All the objects are commissioned in one stage in 2021.

ЖК Svitlo Park

Про житловий комплекс

ЖК Svitlo Park розташований у Голосіївському р-ні Києва. Адреса - Наддніпрянське шосе, 2а. Новобудови знаходяться за 13 хвилин ходьби до станції метрополітену "Видубичі". До Хрещатика на особистому транспорті можна доїхати за 20-25 хвилин.

Житловий комплекс комфорт-класу складається з 23 будинків висотою від 10 до 26 рівнів. Будівництво проводить забудовник Futura hata. Перші будівлі добудували 2021 року. Здача наступних черг також запланована на 2024 рік. Кілька новобудов поки не мають заявленої дати здачі.

ЖК 044

Про житловий комплекс

ЖК "044" розташований у Подільському районі Києва за адресою вул. Кирилівська, 37, 37а. Новобудови знаходяться в центрі столиці, при цьому в її тихій частині. Пішки можна дійти до двох станцій метро: 7 хвилин до "Тараса Шевченка" і 14 хвилин до "Контрактової площі".

Житловий комплекс бізнес-класу складається з двох 9-поверхових будинків. Об'єкти введено в експлуатацію у 2020 і 2021 роках. Проєкт втілив у життя забудовник Kiev Development Group у партнерстві з компанією KDD Ukraine.

LCD 044

About the housing estate

Housing estate '044' is located in Podilskyi district of Kiev at 37, 37a Kirillivska Street. The new buildings are located in the centre of the capital, yet in its quiet part. You can walk to two metro stations: 7 minutes to "Taras Shevchenko" and 14 minutes to "Kontraktova Square".

The business class residential complex consists of two 9-storey buildings. The objects will be commissioned in 2020 and 2021. The project was brought to life by the developer Kiev Development Group in partnership with KDD Ukraine.

ЖК Ярославів Град

Про житловий комплекс

ЖК "Ярославів Град" побудований у Шевченківському районі Києва за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, 15а. Від новобудов до станції метро "Золоті ворота" можна дійти за 15 хвилин.

Житловий комплекс бізнес-класу включає в себе 5 будинків висотою від 7 до 19 поверхів. Проєкт успішно реалізував забудовник "Емпоріум Пропертіз". Усі об'єкти введено в експлуатацію однією чергою 2021 року.

ЖК Файна Таун

Про житловий комплекс

ЖК "Файна Таун" розташований у Шевченківському районі Києва за адресою вул. Салютна, 2б. Новобудови знаходяться в пішій доступності від станції метро "Нивки": до неї 14 хвилин пішки. До Хрещатика особистим транспортом можна доїхати приблизно за 25 хвилин залежно від ситуації на дорозі.