Оренда офісу 1024 м2 БЦ "Горизонт Парк", вул. Амосова 12 Солом'янка, Київ

ID об'єкта
21305
Ціна
23 347 $
Ціна
980 574 ₴
Ціна
25 370 €
Тип об'єкта
Офіс
Країна
  • Україна
Адреса
  • Україна
  • Київська область
  • Київ
  • Солом'янський район
  • Солом'янка
  • Амосова Миколи
Номер будинку
12
Поверх
11
Загальна площа
1024.00 м2
Вторинний ринок

БЦ "Обрій Парк", вул. Амосова 12
11, поверх Вежа 2
Фактична площа (BOMA) – 797,08 кв.
Здана в оренду площа – 916,64 кв.
Коефіцієнт загальної площі – 1,15. Від 35 місяців – 15 доларів за квадратний метр на місяць + ПДВ
Договірна ціна, додаткова знижка на період воєнного стану
160,00 гривень без ПДВ за 1 квадратний метр, відкрита книга
У 2023 році Орендар виплачуватиме Орендодавцю 160,00 гривень без ПДВ за 1 квадратний метр щомісяця як Додаткова Орендна Плата як оцінна Процентна Частка Орендаря в Експлуатаційних Витратах.
У наступні календарні роки Експлуатаційні витрати коригуються та розраховуються виходячи з фактичних експлуатаційних витрат за попередній рік та оперативного бюджету. Експлуатаційні витрати за кожний календарний рік строку оренди коригуються відповідно до фактичних витрат, та сума коригування додається до (списується з) рахунку за другий квартал наступного року.
Розмір експлуатаційного платежу орієнтовний і залежить від запланованих витрат за відповідний період, а також від цін, встановлених постачальниками послуг. Частка Орендаря у витратах обслуговування Загальних Зон розраховується пропорційно площі Приміщення щодо загальної площі всіх приміщень у Будинку, які можна здати у найм.
Повний розрахунок витрат Орендарем обслуговування Загальних Зон проводиться до 31 березня наступного року, після завершення календарного року, протягом якого проводиться такий розрахунок. У разі якщо річна сума витрат на обслуговування Загальних Зон, що припадає на Орендаря, перевищить суму експлуатаційних платежів, сплачених за попередній рік, Орендар зобов'язаний доплатити Орендодавцю різницю протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту виставлення рахунку. Якщо річна сума витрат на обслуговування Загальних Зон, що припадає на Орендаря, буде меншою, то сума переплати Орендаря буде зарахована Орендодавцем в оплату поточних витрат (платежу) з обслуговування Загальних Зон.
Сторони домовилися, що це не потребує укладання додаткового договору про внесення змін та доповнень до цього Договору оренди.

Паркування на поверхні: 90 доларів за квадратний метр на місяць + ПДВ
Гаражне паркування: 250 доларів за квадратний метр на місяць + ПДВ
Щорічне збільшення платежів на 5% з 2-го року оренди, застосовується до базової орендної ставки та паркування
Усі платежі за договором оплачуються щомісяця у попередньому порядку до 5 (п'ятого) числа поточного місяця.

ID:21305

Додаткові параметри