Новости

Клубні будинки Києва - які вони?

Експерти відзначають підвищений попит на будинки клубного типу і передрікають цього сегменту нерухомості хороші перспективи розвитку.

Domik.ua неодноразово писав про стабільному попиті на бюджетне житло - головному ринковому тренді. Проте, навіть в кризовий час є категорія покупців, націлених на покупку статусної, елітарної нерухомості. І в цьому сегменті лідером попиту є клубний будинок.

Що таке клубний будинок

Продавці квартир тримають ціни і в результаті втрачають значні суми. Підсумки лютого 2017 року.

У лютому ринкові тенденції розвивалися за традиційними для цього часу сценаріями. Напередодні весни ринок став працювати більш активно, потенційні покупці стали ходити на перегляди не тільки частіше, але й більш цілеспрямовано (колишні ознайомчі екскурсії нерідко стали набувати рис ділових поїздок і переговорів).

Середня ціна пропозиції (в доларах за квадратний метр) по Києву в лютому знизилася на 0,4%, в гривнях - на 2,8%.

Як українці платитимуть податок на нерухомість у 2017 році

Розмір податку в регіонах України буде різним, тому що процентні ставки податків відрізняються.

У 2017 році деякі українці повинні будуть заплатити новий податок на нерухомість. При цьому в 2017 році розмір податку в регіонах України буде різним, так як процентна ставка податку варіює в межах від 0 до 3% мінімальної зарплати. Органи місцевої влади визначають, які квадратні метри житлової площі вважаються "зайвими", і встановлюють в результаті розмір податкової ставки.

Відповідно до Податкового кодексу України № 2755- VI, від 02.12.2010, житловою площею вважаються: